Hizmetlerimiz

Dost linkler regülatör

Boya

Ön görüşme, saçın analizi (daha önce saça yapılan işlemler, saçın cinsi, ana rengi, ana renge uygulanabilecek saç rengi, ten rengi, göz rengi ile uyumlu yeni rengin seçimine karar vermek. Mevsimine göre renklerin değişimi (sonbahar-kış koyu renkler, ilkbahar-yaz daha açık renkler)

Röfle

Ön görüşme, saç rengine uygun en doğru röfle renginin seçilip uyygulanması (önceden saça uygulanmış kimyasal işlemlerin ön görüşmesi ve ona göre saç ana renginin ve bu ana renge uygulanabilecek röfle renklerinin tespit edilmesi. Ön, Zig Zag, Uç olmak üzere ana renk üzerine farklı tnlar yaratılması.

Perma

Ön görüşme, teşhis (saçın yapısı, önceden yapılan işlem varsa bunların tespiti) saça uygun koruyucu bir ürün kullanılması ve uygulanacak metodun seçimi. (İlaç ve sarım tekniği)

Klasik – Zig Zag – Naturel.

De Frize

De Frize yapılmasını onaylamamaktayız. Nedeni de sağlıklı bir netice alınamamaktadır.

Yıkama

Saç yıkama kurallarına uygun avuç içi ile yıkanması, suyun ısı derecesinin sıcak olmaması, yağlı saçların avuç içi ile yıkanması ve yoğun masaj uygulanmaması gerekmektedir. Nedeni de yoğun masaj saçtaki yağı arttırır. Saça uygulanacak şampuan seçiminin uygun yapılması doğru şampuanı seçmek için de kuaförünüze danışılması yardım alınması gerekmektedir.

Saç bakımı

Önerimiz evlerde rasgele ürünlerle bakım yapılmaması saça uygun bir ürünle bakım yapılması. Örnek, Kerastase bakım ürünleri.

Kesim

Saç cinsine, baş yapısına, vücut ölçülerine, kilo ve boyuna uygun seçimin müşteri ile beraber konuşularak gerçekleştirilmesi.

Tarama (Şekillendirme)

Ürünlerle

Difizörle

Fırça kullanmadan fönle

Mizam pili ile

Fön ve Fırça kullanarak

Maşa, pres, zig zag

Topuz

Klasik

Modern ve Güncel

Farklı yaratımlarla

Abiye

Makyaj

Makyajda renkli, pırıltılı farlar, uzun kirpikler, pırıltılı bir cilt, doğal belirgin kaşlar, dudaklarda ise renkli parlatıcılar var. Vazgeçilmez renkler arasında mor, turuncu, mavi, pembe renkleriyle dudaklarınız ve gözleriniz rengarenk olacak.

Manikür & Pedikür

Salonumuzda manikür ve pedikürün yanı sıra parafin bakımı da uygulanmaktadır. El ve ayak bakımı tamamen profesyonel kişiler tarafından hijyenik olarak uygulanır. Parafinin uygulanmasında yapılan işlemler sırasındaki peeling, ölü derinin atılmasını, steril sprey açılan gözeneklerin mikrop kapmasını önler, kolejen krem yumuşatır ve parafinin daha iyi nüfuz etmesini sağlar. Parafin, tırnakları güçlendirir, cildi yumuşatır, leke oluşumunu önler, kırışık oluşumunu azaltır, ayak topuklarındaki çatlak ve sertliklerin oluşmasını önler. Tırnaklarda havasızlıktan oluşan renk değişimini önler, hoş kokusu ve yumuşaklığı ile rahatlık sağlar.

 

Top! WEB TASARIMI-TEKNİKPARKregülatör